Kosze do segregacji śmieci

Kolory pojemników do sortowania odpadów mówią nam o tym dla jakich odpadów są one dedykowane. Osobno mamy pojemniki na papier, pojemniki do szkła kolorowego i bezbarwnego, kubły na plastik i metal a także aluminium.

Pojemniki do segregacji śmieci ECO Prestige

Pojemniki do segregacji śmieci ECO Linia koszy do segregacji odpadów nierdzewnych Eko Prestige, to produkty przeznaczone do sortowania odpadów nadających się do recyklingu, takich jak: szkło, tworzywa sztuczne, metale czy zużyte baterie. Kosze do sortowania śmieci Eko Prestige przeznaczone są do użytku wewnątrz, jak i również i na zewnątrz budynków.
Zobacz kosze ECO Prestige


Kosze do sortowania odpadów ECO

Pojemniki do segregacji śmieci ECO Linia koszy do sortowania odpadów lakierowanych Eko, są to produkty najwyższej jakości przeznaczone do segregacji odpadów, które nadają się do recyklingu: szkło, metale, tworzywa sztuczne a nawet zużyte baterie. Kosze do segregacji śmieci Eko stosowane są w użytku zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku.
Zobacz kosze EKO


Pojemniki kolorowe na odpady Freedom EKO

Pojemniki do segregacji śmieci ECO Linia koszy nierdzewnych do sortowania odpadów Freedom Eko, są to produkty najwyższej jakości przeznaczone do segregacji odpadów, które nadają się do recyklingu: szkło, metale, tworzywa sztuczne a nawet zużyte baterie.
Zobacz kosze Freedom EKO